20 Şubat 2010 Cumartesi

YÜNLERİM VE BEN HAZIRIZ :)Uzuuun zamandır bir şey ekleyemedim bloğuma.Boş durmuyorum bir şeyler yapıyorum tabii ki ama işte, bir malzeme eksik olsa yaptığın iş yarım kalıyor yarım yarım da eklemek istemiyorum ve tamamlayacağım günü bekliyorum.Kursta zaten hafta içi ve yarım gün gidebiliyorum haliyle bir şey anlamıyorum :).Yaptıklarım tamamlanınca hepsini tek tek ekleyeceğim.Şimdi sergiye bir tablo yetiştirmeye çalışıyorum.Hayırlısıyla onu da tamamlayayım da :)
Yukarıda gördüğünüz bu güzel tablo bu sene kursa başlayan Fatma Hanım'ın eseri.Cuma günü yapıştırdılar ve bir tek çerçevelenmesi kaldı.Çok güzel oldu hem Rabia Hocamızın hem de Fatma Hanımın ellerine sağlık.Bu tabloyu ve daha fazlasını Martın 13 ün de Taksim Metro'da yapılacak olan sergimizde görebilirsiniz.Daha sonra buradan okuyan okumayan duyan duymayan :) herkesi davet edeceğim ama şimdiden yazayım istedim.Aklınızın bir köşesinde kalsın.Bekleriz efendim.
Assolistler en son çıkar ya ....Eveeet gelelim asıl olaya bu güzel yünlere bunları cumartesi günü aldım ve bu yazımı bitirip yayınladıktan sonrada bu güzel yünlerle bebekler için birşeyler öreceğim büyüüük bir ihtimalle yelek,patik ve şapka olacaklar.Benimkiler her ne kadar benim bebeğim olsalar da bebeklikten çıktılar ama bir tek bizim bebekler yok ya başka bebeklerde var işte ben de onlar için öreceğim.Neden ve kime mi?

Bu bir kampanya adı da MAVİ KUŞ HAREKETİ ve ÖRGÜ DESTEK KAMPANYASI.Gülencim benim bu kampanyaya katılmama vesile oldu umarım ben de başkalarının katılmasına vesile olurum.
Örme şansım yok diyorsanız diğer şanslarınızı kullanabilirsiniz.
Kampanya hakkında daha geniş bilgiyi Gülen'in bloğunda bulabilirsiniz.O öyle güzel anlatmış ki o güzel sözlerin üstüne bir söz yazmaya gerek yok.


Şimdilik bu kadar örülecek yünler ve kabartılıp tıklanacak folyolar beni bekler.

2 yorum:

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

Canım benim :)tabloyu bekliyorum, diğer yaptıklarını da. Sizin aranızda ben de bir şeyler yapmaya başladım. Çok iyi geliyor bu işler bana.
Güzel sözlerin ve desteğin için çok ama çok teşekkürler..
Patik ve yelek örmeyi bilmiyorum, kimbilir ne kadar güzel şeyler yapacaksın. Sabırsızlıkla bekliyorum..
Öptüm..

Asortik Krep dedi ki...

Desteğiniz için teşekkürler..