25 Mayıs 2012 Cuma

Bahçedeki Kediler


Merhaba
Yazmaya yazmaya köreldim :)
Bilgisayarın başına oturup zaman ayırmaya bir türlü fırsat bulamıyorum.Hazır şimdi hafta sonu tatiline girmişken fırsat bu fırsat bir ekleme yapayım dedim.
Taaa üniversiteden arkadaşım Aysun'un (artık onca senelerden sonra arkadaşlık kalktı kardeşlik başladı) doğum günüydü.Ne yapsam diye düşünürken bu kedileri görünce düşünmekten vazgeçtim.
 Aysun kedilere bayılır çok sever.Bu da tam ona göre bir tablo oldu.Güle güle kullansın.
Kedilerin hepsi ayrı bir şirin , ayrı bir tatlı.O bakışlardaki ifadeler süper.Neyse ben daha yazmayayım siz bir inceleyin.
Bu kediler kağıt rölyefini de on kattan yaptım.Mutlaka hatalarım vardır.Ama olsun ben bu kağıt rölyef yapımını çok seviyorum.Tekrar tekrar sağolun Fisun Hocam.

                             
SEVGİLER

9 yorum:

okuyan dedi ki...

BAYILDIMMM:)
Ellerinize ve emeğinize sağlık.
Sevgilerimle.

Ahu dedi ki...

Merhaba :) Bayıldım kediciklere.

Mehtap Kaya dedi ki...

Harika olmuş emeğinize sağlık arkadaşınız iyi günlerde kullansın.Sevgiler..

nrhnmrl dedi ki...

sevgili okuyan çok teşekkür ederim sağol

nrhnmrl dedi ki...

Merhaba Ahu hoşgeldin yorum için teşekkürler

nrhnmrl dedi ki...

Mehtap Kaya çok teşekkür ederim sağolun

Adsız dedi ki...

ÖNCELİKLE ELLERİNİZE SAĞLIK, BEN BİR ŞEY DANIŞMAK İSTİYORUM. YAPTIĞINIZ RÖLYEF ÇALIŞMALARININ KASALARINI VE ÇERÇEVELERİNİ NEREDEN TEMİN EDİYORSUNZ ACABA? ÇOK HOŞ TABLOLARINIZ OLMUŞ AYRICA :)

nrhnmrl dedi ki...

Yorum bırakan sevgili adsız misafirim keşke adınızı da yazsaydınız da adınızla hitap edebilme şansım olsaydı.Öncelikle çok teşekkür ederim sağolun.Sorunuza gelince kasalarımızı malzemecimiz var ona siparişi veriyoruz o getiriyor,çerçeveyide beğendiğimiz uygun bulduğumuz(bu her zaman olmasa da arada değişiyor )bir çerçevecide yaptırıyoruz.
Teşekkür ederim.Yine beklerim.
SEVgiler

Adsız dedi ki...

merhaba ben seher çok güzel olmuş ellerinize sağlık kızlarıma yapmak için resmi nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim