21 Nisan 2015 Salı

Folyo Besmele Tuğra Tablom

Merhaba
Uzunca bir aradan sonra tekrar folyoya geri döndüm 😊 Bu ara sadece kurs arasıdır zaman zamanda olsa folyo dan bir şeyler yaptım tabii ki 💙💚💛
Bu sefer ki desenim kesmeli bir desendi. Sarı folyo ile çalıştım.Sarı folyo ile çalıştığım için adını "Sarı Şeker "💛koydum. 😊 Hep koyu renk zemine çalışmıştım  bu sefer açık renk zemine çalıştım. Besmele tuğrayı janjanlı taşlarla çalıştım.


 Sarı şeker fotoğrafları bu kadar.Kaldı çerçeveleterek işi ☺ bakalım onu da hallederim tez zamanda inşallah.
SEVGİLER 

9 yorum:

Adsız dedi ki...

Çok beğendim, emeğinize saglik.

EMİNE ÖZTÜRK dedi ki...

muhteşem olmuş.. ince bie işçilik harika bir sonuç. elleriniz dert görmesin

EMİNE ÖZTÜRK dedi ki...

bana da beklerim. bebegimincicileri.blogspot.com

esrarengizhayat dedi ki...

Ellerinize sağlık öyle güzel bır çalışma olmuş ki baktım bırdaha baktım maşaAllah bareak Allah inşaAllah bu ay sozum var Rabbımın bana bagıslıyacagı yeni evimde böyle güzel bir el işçiliği ılen osmanlı tutarının salon veya antremde görmekte ısterım banada nasip olur inşaAllah <3

murat dedi ki...

mrb yapmış olduğunuz el sanatı bir harika çalışmalarınızda video olarak varmı ve nasıl ulaşabilirim

nrhnmrl dedi ki...

Adsız çok teşekkür ederim. Sağ olun.

nrhnmrl dedi ki...

Emine Öztürk çok sağ olun.Teşekkür ederim. Uğrayacağım mutlaka sevgiler.

nrhnmrl dedi ki...

esrarengizhayat çok teşekkür ederim sağ olun. Evinizde güle güle sağlıkla sıhhatle sevdiklerinizle oturmak nasip etsin Rabbim. Sevgiler.

nrhnmrl dedi ki...

Murat bey merhaba çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Video olarak pek paylaşımım yok sadece kelebek yapımını çektiğim birkaç videom var onlarda fikir versin biraz diye çekip paylaştığım videolar.Bunları yaparken çekmem o zaman için mümkün değildi öyle bir imkanım yoktu. Zaten aylar süren bir çalışma hepsini çekmemde olanaksız. Tekrar teşekkür ederim. Cevabım geç olduğu için kusura bakmayın lütfen. Saygılar.