19 Aralık 2011 Pazartesi

Hediyelere teşekkür

Merhaba 
   Sevgili Gülin'in yaptığı yeni yıl hediye çekilişine katılmıştım.Kendisine teşekkür ediyorum.Ve cumartesi hediyem geldi.Benim gibi çoook üşüyen birisine yollanabilecek en güzel hediyelerden biri diye düşünüyorum.Sıcacık tutacak.Sevgili Dürr_i Yekta'ya teşekkürlerimi iletiyorum.Ellerine sağlık.Tekrar tekrar mutlu yıllar.

   Şimdiye kadar gelen hediyelerimi blogumda yayımlayıp buradan teşekkür etme fırsatı bulamamıştım.
   Bu vesile ile şimdiye kadar bana hediye yollayıp yüzümde kocaman bir gülümseme oluşturan Sevgili Gülenciğime(elleriyle diktiği o güzel yatak örtüsünü sadece misafirim geleceği zaman kullanıyorum çünkü kullanmaya kıyamıyorum,diğer hediyelerim gibi),Fiamma'yaNedret Ablama,Senem'e,Hilal'e sonsuz teşekkürler.Tüm hediyelerim özenle saklanıyor.
   Kursta da çekiliş yaptık çok şık bir kolye küpe takımı geldi.Küçükken de yapardık hem okulda hem de aile içinde kimse birbirine söylemezdi kimin çıktığını ,merakla beklerdik hediyemizi, hep o günler aklıma geliyor ve o günleri tekrar yaşamak için kendimi tutamayıp çekilişlere elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum.
   Hediye vermekte almakta gerçekten çok güzel.Hele blog dünyasında tadı bir başka yüz yüze tanışmadığın hatta bazen adını bile şimdiye kadar duymadığın birilerine hediye hazırlamak çok güzel bir duygu.
   Hediye vereniniz de çok olsun.Hediye verecek kişiniz de çok olsun.
    Sevgiler

2 yorum:

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

Canım arkadaşım; SEN ÇOK DAHA İYİLERİNE LAYIKSIN. bENİMKİ ACEMİ İŞİ OLDU. gÜLE GÜLE KULLAN, kULLANDIKÇA BENİhatırlayıp mutlu olursan çok sevinirim

nrhnmrl dedi ki...

Canım benim sizlerin ellerinizle yaptığınız birşeyden daha fazla ne değerli olabilir ki.
Hatırlamak için unutmak lazım demişler canım benim.