23 Ağustos 2013 Cuma

Minyatür Okuma Köşesi

Merhaba
Özden abiyi bilirsiniz(bizim minyatür üstadımız), hepimiz onun minyatürlerini bayıla bayıla inceleriz,minyatürlerine bayıla bayıla hayranlıkla bakarız.Bayramda kuzenim için birşey yapmak istedim ama ne yapacağıma bir türlü karar veremezken onun kitap okumayı çok çok çok fazla sevdiğini bildiğimden ve Özden abininde yaptığı harika okuma köşelerini de bir kere daha görünce onunkiler kadar güzel olamaz ama olsun bundan yapacağım dedim ve bu minyatür işinede böylece bulaşmış oldum :)
Kendisi çok beğendi güle güle kullansın canım benim.Tabii ki minyatür acemisi olduğum için küçüklüğünü göstermek için cetvelle v.b. şeylerle fotoğraf çekme işini atlamışım.Eni yanlış hatırlamıyorsam 18cm civarında birşey oldu.Tabii ki burada eşimin yardımlarını es geçmem mümkün değil yine yardımını esirgemedi sağ olsun.
:)
Çok zevkli ya küçüçük şeylerle uğraşmak bakalım aklımda biraz daha birşeyler var ama hayırlısı ne zamana olur bilemem.2 yorum:

Banuca dedi ki...

Aman Allahııım... Nurhancım ben bunu kaçırmışım yaaaa... Ama bu çok güzel olmuş, bak bil ki seni kıskanıyorum fena halde :))

nrhnmrl dedi ki...

:)
Oooo o zaman karşılıklı kıskançlık krizlerine mi girsek ne yapsak :)
Teşekkür ederim Banu ablacım.