27 Kasım 2012 Salı

Funda'nın Sergisinden Fotoğraflar

Merhaba
Bu yazıyı daha erken yazacaktım ama benim evdeki iki fare bilgisayarın  faresinin kuyruğunu kemirmiş o yüzden bilgisayarla haşır neşir olmadım bir süre.Bugün eşim mause alıp geldi de oturup yazabildim yazımı.
Haftasonu Funda'nın Ahşap Rölyef sergisindeydik.Televizyonlarda kendisini izledik buralardan da yazışıyoruz ama yüzyüze tanışmak cumartesi nasip oldu.Gittiğimde yine harıl harıl birşeyler yapıyordu.Bloğunda gördüğüm güzel tabloları da yakından görme şansını yakaladım.Hepsi çok güzeldi ellerine sağlık arkadaşım.Biraz sohbet ettik ama bana yetmedi umarım  yine sohbet etme fırsatı yakalarız.
Herşey gönlünce olsun Fundacığım tekrar tekrar ellerine sağlık.Harikasın.

Bu tamamlanmamış bir tablosu bitince bloğa koyar da görürüz artık.Bilmeyenler  yapım aşamalarını görsün diye  :)
Beraber çektirdiğimiz bir fotoğraf vardı ama bu gülen yüzün yanında asık suratlı kalmışım o yüzden kendimi cezalandırdım.Funda'nın tek fotoğrafını koydum. :)Bu güzel şeyde serginin hatıra defteri.Bir rölyef sergisine de böyle bir defter yakışırdı zaten.
Bununda fotoğrafını çektim ama sonra anladım ki o benimmiş zaten.Çok şirin ve güzel bir buzdolabı süsü hazırlamış sergi hatırası  olarak.Hemen buzdolabımdaki yerini aldı gelir gelmez.Hem de süper bir fikir oldu bana.İzin var di mi Fundacım.:)

Funda'nın bloğu

Evet sergileri çok seviyorum.Gezmek inanılmaz zevkli ve keyifli oluyor.Açan için de ne büyük gurur...
Sevgiler

4 yorum:

funda dedi ki...

Canımm arkadaşım sen ne şeker bir insansın böyle. Benim için yazdıkların beni çok duygulandırdı.
İstediğin resmi fikir için değerlendire bilirsin Nurhan'cım. Blogu olan paylaşmayacaksa neden blok açar anlamam logun anlamı da o değilmi bildiklerimizi başkaları ile paylaşmak. :))
Keşke birlikte olan resmi de yayınlasaydın. Hiç de asık suratlı değilsin.
Çocukken bir hatıra defterim olmadı bari sergide olsun dedim. Ama öyle düz bir defter olamamlıydı :))
Nurhan'cım inşallah en kısa zamanda Allah sana da naip etsin bir sergi aç . Ben de seni ziyarete geleyim .
En kısa zamanda tekrar sohbet etmek umudu ile sevgilerimle hamarat arkadaşım ...

nrhnmrl dedi ki...

Canım benim inşallah.Çok teşekkür ederim güzel yorumun için.
:)
Sevgiler.

Adsız dedi ki...

Merhaba,bloğunuzu 10 marifet destekleyenler bölümü sayesinde keşfettim ve izleyiciniz oldum.İyiki uğramış,emekleriniz gerçekten çok güzel olmuş.Bende yeni bir blog yazarıyım.Tavsiyeleriniz için mutlaka beklerim.
www.butikrabia.blogspot.com

nrhnmrl dedi ki...

Rabia Hanım yorumunuz için ve izleyicim olduğunuz için çaok teşekkür ederim.Sizin de bloğunuz hayırlı olsun.Hemen iadei ziyarete geliyorum.Sevgiler.